W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę maszyn, sprzętu i oprzyrządowania oferowanego przez firmę Composite Integration Ltd. Najczęściej wybieranymi przez naszych klientów są urządzenia z serii Ciject™, które powszechnie uważane są za produkty wysokiej jakości, łączące w sobie najwyższej klasy konstrukcję z wyspecjalizowaną inżynierią. Do serii tej należy szeroki asortyment sprzętu i oprzyrządowania niezbędnego przy prowadzeniu procesu infuzji i RTM. Ponadto dysponujemy szeroką gamą nieodzownych elementów: czujników, uszczelek i złączek o dostosowanych średnicach, a także wosków kalibracyjnych i innych niezbędnych dodatków.

Przy zakupie maszyn na życzenie klienta istnieje możliwość uzgodnienia odbycia szkolenia w obecności wyspecjalizowanych inżynierów z Composite Integration Ltd., a także wykwalifikowanych pracowników naszej firmy. Co istotne, zapewniamy również Państwu pomoc przy kontakcie z producentem w przypadku występowania ewentualnych awarii.

Ponadto jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem amerykańskiej firmy Phoenix Equipment Company. W swojej ofercie posiadamy pełną gamę urządzeń do przetwórstwa laminatów takich jak żelkociarki, aplikatory do spray rovingu, aplikatory do mokrego wałka, impregnator, dozowniki pneumatyczne itd. Aplikatory dostępne są w kilkudziesięciu wariantach umożliwiając pełne dostosowanie do potrzeb klienta.

W przypadku poszukiwania przez Państwa jakichkolwiek maszyn wykorzystywanych przy produkcji wyrobów z żywic poliestrowych, epoksydowych, czy też pian poliuretanowych zapraszamy do kontaktu z naszymi technologami. Dołożą oni wszelkich starań, aby dobrać odpowiedni sprzęt i oprzyrządowanie do Państwa oczekiwań (przy zachowaniu odpowiednich parametrów produkcyjnych i reżimu technologicznego w połączeniu z wysoką wydajnością prowadzonych procesów).

 

Środki ochrony indywidualnej

W swoim asortymencie posiadamy szeroki zakres środków ochrony indywidualnej do których należą:

  • Rękawice ochronne (nitrylowe i lateksowe),
  • Rękawice kwasoodporne,
  • Ogrodniczki,
  • Maski przeciwpyłowe z zaworkiem (i bez),
  • Półmaski SECURA z pochłaniaczami A1,
  • Fartuchy wiązane,
  • Absorbery styrenu,
  • Kombinezony Tyvek,
  • Osłony na buty, rękawy.

W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących oferowanego przez nas asortymentu, zachęcamy do kontaktu!