Aktualności

 

 

Laminopol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Wdrożenie innowacyjnej technologii przetwarzania żywic w celu uzyskania właściwości antyelektrostatycznych”

 

Celem projektu jest wdrożenie innowacyjnej technologii modyfikacji żywic poliestrowych lub winyloestrowych konstrukcyjnych i żelbetowych, w celu uzyskania właściwości elektrostatycznych.
Efektem projektu będzie wdrożenie innowacyjnej technologii umożliwiającej uzyskanie żywicy o właściwościach do tej pory nie dostępnych na rynku. Dzięki tej technologii żywica zyska znakomite właściwości antyelektrostatyczne, przewodzące prąd oraz mechaniczne.

Wartość projektu: 2 060 500,00 zł
Dofinansowanie projektu z UE: 927 225,00 zł

Dokument patentowy - sposób modyfikowania żywic poliestrowych lub winyloestrowych konstrukcyjnych, żelkotowych w celu uzyskania właściwości antyelektrostatycznych

Dokument patentowy

 

Plik źródłowy: http://www.laminopol.com/laminopol/patent.pdf

 

Laminopol na targach Kompozyt Expo przedstawił nowe żywice żelkoty i kleje oparte o opatentowaną technologie modyfikacji żywic poliestrowych i winyloestrowych w celu uzyskania właściwości antyelektrostatycznych. Szczegóły u naszych przedstawicieli!

 Targi Kompozyt Expo

Wybór wykonawcy - „Wdrożenie innowacyjnej technologii przetwarzania żywic w celu uzyskania właściwości antyelektrostatycznych”

W nawiązaniu do zapytania ofertowego z dnia 29.06.2017 pt. „Wdrożenie innowacyjnej technologii przetwarzania żywic w celu uzyskania właściwości antyelektrostatycznych”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (POIR) osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach działanie 3.2 poddziałanie 3.2.2 na nabycie 12 środków trwałych na potrzeby projektu informujemy o dokonaniu wyboru wykonawcy.

Szczegóły znajdują się w załączonym protokole - protokół