Aktualności

Chcielibyśmy poinformować, iż firma Laminopol Sp. z o.o została generalnym dystrybutorem ACP Płyt Kompozytowych.

      W związku z tym w dniach 30.01-02.02.2024 uczestniczyliśmy w Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku RemaDays Warsaw. Materiały, które zagościły w naszej ofercie i były przez nas prezentowane na w/w targach są warstwowymi płytami z rdzeniem LDPE pokrytymi wysokiej jakości lakierami o dużej odporności. Ze względu na swoją doskonałą wytrzymałość na ekstremalne warunki atmosferyczne, wykazują szerokie zastosowanie w budownictwie zaczynając od okładzin zewnętrznych i wewnętrznych, ścianek działowych, parapetów itp. Wykazują również szerokie zastosowanie w produkcji zabudów reklamowych, płyt do zadruku, czy znaków informacyjnych.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami, a może wspólnie znajdziemy zastosowanie w Twojej produkcji.

  

Drodzy Państwo,


     chcielibyśmy poinformować, że zostaliśmy dystrybutorem włoskich lakierów firmy RENNER. Tym samym wprowadzamy do swojej oferty zaawansowane systemy poliuretanowe, akrylowe, poliestrowe i wodne, przede wszystkim do drewna.

     Ponadto posiadamy bogatą paletę olejów, bejc i wszelkich materiałów uzupełniających. Lakiery te pigmentujemy na miejscu, korzystając ze wszystkich popularnych palet stosowanych w branży.

     Podobnie jak w przypadku naszych pozostałych produktów, zapewniamy pełne wsparcie technologiczne, pomagamy w doborze odpowiednich systemów, poprawiając jakość lub poszukując możliwości skrócenia cyklu produkcyjnego zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

        

 

 

Laminopol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Wdrożenie innowacyjnej technologii przetwarzania żywic w celu uzyskania właściwości antyelektrostatycznych”

 

Celem projektu jest wdrożenie innowacyjnej technologii modyfikacji żywic poliestrowych lub winyloestrowych konstrukcyjnych i żelbetowych, w celu uzyskania właściwości elektrostatycznych.
Efektem projektu będzie wdrożenie innowacyjnej technologii umożliwiającej uzyskanie żywicy o właściwościach do tej pory nie dostępnych na rynku. Dzięki tej technologii żywica zyska znakomite właściwości antyelektrostatyczne, przewodzące prąd oraz mechaniczne.

Wartość projektu: 2 060 500,00 zł
Dofinansowanie projektu z UE: 927 225,00 zł

 

Laminopol na targach Kompozyt Expo przedstawił nowe żywice żelkoty i kleje oparte o opatentowaną technologie modyfikacji żywic poliestrowych i winyloestrowych w celu uzyskania właściwości antyelektrostatycznych. Szczegóły u naszych przedstawicieli!

 Targi Kompozyt Expo